Арта відкритя 1980

 

Ukrainian English Italian Polish Russian

Весілля в Арті

У Вас незабаром весілля? Ресторан "Атра" прекрасно підходить для проведення святкових подій такого роду.

Наш святковий зал-це відмінний вибір для проведення неповторних весільних торжеств, проведення корпоративних свят. Ми володіємо великими можливостями для якісної організації вашого свята. Шеф-кухар святкового залу запропонує Вам страви української та європейської кухні.Вам буде запропоновано спеціальне меню.Зал вмістимістю на 200 посадочних місць,танцювальний зал окремо.Працюємо для резервації та огляду приміщення.

Вибір залу
 Ми пропонуємо вам на вибір один із залів. Наші шеф кухарі запропонують та порадять Вам широкий асортимент різноманітних смачних страв, врахують усі ваші побажання та забаганки. Майстерно та вишукано оформлять столи.
Відеоролик - Історія кохання
Наші Професіонали за допомогою Ваших розповідей відтворять Ваше знайомство, та повсякденне життя до весілля.

Фото, відео
Художнє фото - відеозйомка любого ступеню складності. Цікаві рішення, легка і невимушена робоча атмосфера доставить істинне задоволення від процесу зйомки. Використовується сучасна техніка.


Музичний супровід
Жива музика на весілля, банкети, презентації, та інші урочистості. Величезний репертуар, професійне виконання. Індивідуальний підбір пісень.
Дискотека зі спецефектами
Щоб розбавити весільний колорит та перенестись у часі пропонуємо дискотеку зі спецефектами, світловим шоу, а також сюрприз із конфетті.
Розважальна программа
Ми пропонуємо концертну програму на Ваш смак від зірок української естради до комедійних розважальних Шоу-пародій, з іграми , конкурсами, та розвагами.

Святкове оформлення
Ми врахуємо усі Ваші побажання та забаганки, майстерно та вишукано оформлено фуршетні столи декоративним фонтаном, шоколадним фонтаном та льодовою фігурою із двох сердець.
Флористи (авторське оформлення залу, композиції з живих квітів та екібан).
Аеродизайн (оформлення кульками).
 

add